7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye
Motokurye çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Çağrı merkezimizi aradığınızda en yakın kurye yönlendirilir.

Avcılar Kurye Hizmetleri Bir Telefon Kadar Yakın

Firmamızın nitelikli hizmetlerini almak için müşterilerimiz talep gerçekleştirecekleri zaman farklı iletişim yöntemlerini kullanabilirler. Fakat bu iletişim yöntemleri içerisinde en hızlı şekilde yanıt alabilecekleri ve hizmet talebinde bulunabilecekleri yöntem çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçmektir. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca çağrılara yanıt veren çağrı merkezimiz bir telefon kadar yakın uzaklıkta hizmet almanızı sağlamaktadır. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçen müşterilerimize en hızlı şekilde kendilerine en yakın kurye personellerinin ulaşımı sayesinde Avcılar kurye hizmeti alma şansına sahip olurlar. Kurye hizmetlerimiz telefon ile gerçekleştirilen bireysel veya kurumsal tüm başvurularda daha hızlı bir işlem gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Avcılar Motor Kurye Hizmetleri Telefonun Öteki Ucunda

Günümüzde telefon ile iletişim kurulması özellikle cep telefonları üzerinden çok rahat bir şekilde gerçekleştirilen bir işlemdir. Birçok firma, cep telefonları ya da sabit telefonlar kullanarak iletişime geçmekte ve bu şekilde hizmet sunmaktadır. Avcılar ilçesi dahilinde bulunan tüm işletmeler en hızlı hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçerek direkt bir şekilde Avcılar motor kurye talebinde bulunabilirler. Firmamız, almış olduğu taleplere uygun olarak tele kurye hizmetlerini sunarken hız ve memnuniyet garantisi sağlamaktadır. Tamamen güvenli ve sorunsuz bir işlemin sağlanması için kurye personellerimiz adreslerinize ulaşarak gönderilerinizi kayıtlı ve onaylı bir şekilde teslim alırlar. Gönderileri adreslerine ulaştırdıktan sonra alıcı adrese teslim ederken de aynı şekilde kayıtlı ve onaylı bir işlem gerçekleştirerek tarafınıza geri bilgilendirme oluşturur ve hizmeti bu şekilde güvenle tamamlarlar.

Avcılar'ın Her Noktasında Avcılar Motorlu Kurye

Avcılar çok geniş bir yüz ölçümüne ve neredeyse yarım milyon nüfusa sahip bir ilçedir. Bu denli büyük bir ilçede pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilen Avcılar motorlu kurye personelleri ilçenin her noktasına gönderi taşıma işlemi gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede Avcılar'ın tüm adreslerine ulaşım sağlayan personeller, firmamıza gerçekleştirilen telefon talepleri sonrasında tüm adreslere yönlendirilerek hızlı bir şekilde kurye işlemleri sağlamaktadır. Gün içinde veya mesai saatleri sonrasında çağrı merkezimiz üzerinden talep alarak kurye hizmetlerimizi aynı kalite standartları ile sürdürüyoruz.